• +420 605 295 636

Rozvoz květin ve vybraných městech od 1000 Kč zdarma.

Květinové aranžmá pro Halloween

Strašidelné“ květinové aranžmá pro Halloween

Nejstrašidelnější období roku je za dveřmi, a tak možná vy i začínáte přemýšlet o strašidelných způsobech výzdoby svých domovů. Pravděpodobně přemýšlíte o jedinečných způsobech, jakými můžete vyzdobit své stěny: čarodějnicemi, dýněmi, strašidly nebo právě květinami.

terrified-woman-wears-professional-makeup-horror-dressed-black-clothes-points-away

Zatímco papír, polystyren a dýně se vám budou hodit k výrobě halloweenských aranžmá, ze kterých mrazí, my vám řekneme, proč byste letos měli zvážit květiny. Květiny se dodávají v různých odstínech, včetně podzimních oranžových, žlutých a rezavých. Měsíčky, sedmikrásky, lilie a chryzantémy skvěle doplní všechny vaše tradiční dekorace. Halloweenská květinová aranžmá letos jistě pozvednou vaši výzdobu na vyšší úroveň. Nejenže vaše dekorace budou vypadat úžasně, ale váš domov bude po celou dobu oslav také příjemně vonět.

halloween-mother-daughter

Existuje mnoho způsobů, jak můžete do nejstrašidelnější noci v roce zakomponovat květinovou výzdobu s halloweenskou tematikou. Máme pro vás několik nápadů, které si možná zamilujete.

Květinové věnce

Chcete, aby byl vchod do vašeho domu o letošním Halloweenu co nejzlověstnější? Můžete si vyrobit vlastní květinový věnec a zavěsit ho na vchodové dveře. Strašidelný halloweenský věnec vytvoříte tak, že na věnec z větviček připevníte svazek květin v oranžových, žlutých a červených odstínech. Pro dotvoření vzhledu přidejte několik suchých větviček, nejlépe natřených černou barvou, a možná i jednu nebo dvě pavučiny.

Stejně tak si můžete vyrobit květinovou korunu ke svému halloweenskému kostýmu. Velké oranžové růže a větvičky by v tomto případě vypadaly kouzelně. Bezpochyby budete nejstylovější čarodějnicí ve městě.

Dýně a lucerny

two-smiling-halloween

Chcete-li povýšit vzhled svých standardních vyřezávaných luceren, mohli byste přidat několik dýní s květinami, které jsou k nim připevněny (nebo přilepeny). Plně je pokryjte chryzantémami a sedmikráskami, aby skutečně zazářily.

Dalším nápadem je vyprázdnit vnitřky dýní a použít je jako náhradu váz po celém domě. Naplňte je tmavými růžemi nebo jiřinami a nechte je stát na stolech. Doprovoďte je několika strašidelně vypadajícími lebkami a budou pro všechny lahůdkou.

girl-holding-flower

Doufáme, že vám naše nápady na květinová aranžmá pro Halloween poskytnou inspiraci. Pokud chcete, aby váš Halloween byl opravdu úžasný pomocí některých z našich nápadů, neváhejte nás kontaktovat a můžeme Vám pomoc s originálním aranžmá.

 

Vaše Květiny Expres

Při poskytování služeb nám mohou pomáhat soubory cookie. Plně respektujeme nastavení vašeho prohlížeče. Chcete-li cookie vypnout, učiňte tak ve vašem prohlížeči.

Platební metody