• +420 605 295 636

Rozvoz květin ve vybraných městech od 1000 Kč zdarma.

Květinářství Praha

Květinářství Praha to jsou KvětinyExpres.cz které nabízí širokou nabídku řezaných květin, hrnkových květin, dárkových kytic, květinových boxů. Ke kyticím můžete objednat kvalitní pralinky Leonidas, vína a prosecca. Naši floristé připravují moderní sezonní kytice, květinové aranžmá na firemní prezentace a květinové dekorace a kytice na recepce. V naší nabídce najdete také velký výběr smuteční kytic a věnců, veškerý náš sortiment doručíme naší kurýrní službou, která garantuje rozvoz květin v Praze a okolí do 120 minut od objednávky.

V květinářství Praha Strašnice působíme již 6 rokem, květiny online realizujeme již 17 let, za tu doby jsme si vybudovali velkou řadu zákazníků jak online tak v našem kamenném květinářství. V našem květinářství Praha najdete vždy čerstvé řezané květiny, které nám chodí 3x týdně přímo z Holandské burzy.  Čekají Vás také velmi milé květinářky, které si za ty roky již vybudovaly přátelské vztahy s našimi zákazníky. Zákazníci nám dali plnou důvěru a vždy jsou s objednanou kyticí spokojeni. Výběr již nechají na nás. Zde stačí pouze specifikovat cenovou hranici a barvu dané květiny. Zde je dobré i vědět, k jaké příležitosti je daná květina určena.

Na Vaše přání vytvoříme i například vypichované aranžmá, firemní kytice do barev, masové a čokoládové květiny. V květinářství Praha Strašnice si i můžete objednat i květiny na svoji svatbu a na místě si upřesnit veškeré podrobnosti ke svatebnímu dní a svatebnímu aranžmá. Je dobré, když nevěsta vidí čerstvé květiny na obchodě. Má z čeho vybírat a rovnou vidí orientační představu dané svatební kytice.

Pokud nemáte objednanou květinu přes náš květinový e-shop, nevadí. Můžete se u nás zastavit v květinářství ve Strašnicích a my Vás velmi rádi obsloužíme.

 

Vaše Pražské květinářství KvětinyExpres.cz

Při poskytování služeb nám mohou pomáhat soubory cookie. Plně respektujeme nastavení vašeho prohlížeče. Chcete-li cookie vypnout, učiňte tak ve vašem prohlížeči.

Platební metody