• +420 605 295 636

Rozvoz květin ve vybraných městech od 1000 Kč zdarma.

Květinářství Praha

Květinářství Praha - KvětinyExpres.cz nabízí širokou nabídku řezaných květin, hrnkových květin, dárkových kytic, květinových boxů. Ke kyticím můžete objednat kvalitní pralinky Leonidas, vína a prosecca. Naši floristé připravují moderní sezonní kytice, květinové aranžmá na firemní prezentace a květinové dekorace a kytice na recepce. V naší nabídce najdete také velký výběr smuteční kytic a věnců, veškerý náš sortiment doručíme naší kurýrní službou, která garantuje rozvoz květin v Praze a okolí do 120 minut od objednávky.

Ve Strašnicích působíme již 6 rokem a za tu doby jsme si vybudovali velkou řadu klientů a zákazníků. V našem květinářství najdete vždy čerstvé řezané květiny, které nám chodí 3x týdně přímo z Holandské burzy. Zboží v květinářství očistíme a jde rovnou do váz na obchodě. Čekají Vás také velmi milé květinářky, které si za ty roky již vybudovaly přátelské vztahy s našimi zákazníky. Zákazníci nám dali plnou důvěru a vždy jsou s objednanou kyticí spokojeni. Výběr již nechají na nás. Zde stačí pouze specifikovat cenovou hranici a barvu dané květiny. Zde je dobré i vědět, k jaké příležitosti je daná květina určena.

Na Vaše přání vytvoříme i například vypichované aranžmá, firemní kytice do barev, masové a čokoládové květiny. V květinářství ve Strašnicích si i můžete objednat i květiny na svoji svatbu a na místě si upřesnit veškeré podrobnosti ke svatebnímu dní a svatebnímu aranžmá. Je dobré, když nevěsta vidí čerstvé květiny na obchodě. Má z čeho vybírat a rovnou vidí orientační představu dané svatební kytice.

Pokud nemáte objednanou květinu přes náš e-shop, nevadí. Můžete se u nás zastavit v květinářství ve Strašnicích a my Vás velmi rádi obsloužíme.

 

Vaše Květinářství Květiny Expres

Při poskytování služeb nám mohou pomáhat soubory cookie. Plně respektujeme nastavení vašeho prohlížeče. Chcete-li cookie vypnout, učiňte tak ve vašem prohlížeči.

Platební metody