• +420 605 295 636

Rozvoz květin ve vybraných městech od 1000 Kč zdarma.

Kytka k narozeninám

Je krásné posílat přání s kyticí k narozeninám vyjádřit tak svou lásku. Slavíte-li už své 8. narozeniny nebo 90. narozeniny, máme krásné květiny, kytici pro tento významný den. U nás najdete velký výběr řezaných květin a kytek k narozenimám, možno zvolit i dárek ke květině, včetně osobního vzkazu na kartičce. Udělejte narozeninový den výjimečný a jedinečný krásnou narozeninovou kyticí

Kytky k narozeninám

Pošlete narozeninové přání kamarádům kolegům nebo vašim blízkým s jedinečným narozeninovým dárkem a krásnou dárkovou kyticí, doplněnou o skvělá vína od rodinného vynařství Sedlák, Italská Prosecca, Francouzká vína, nebo přidat Belgické pralinky Leonidas.  Určitě najdete dokonalý dárek  spolu s narozeninou kyticí pro každého, na kom Vám záleží. Velmi moderní jsou nyní i hrnkové květiny jako je Monstera nebo Orchidej v květináči.  Součástí každé objednávky od Tebe je osobní přání, takže budete mít možnost podělit se o osobní vzkaz spolu s květinou.

Ukázka narozeninová kytka od KvětinyExpres.cz

 

 

Několi Tipů při výběru kytky k narozeninám 

Pokud se nemůžete rozhodnout jaká narozeninová kytice udělá radost, nabízíme několik tipů na nákup narozeninových kytic. Prvním je myslet na oblíbenou barvu obdarovaného, to je vždy dobrý nápad vybrat kytici, která je touto barvou ztotožněna. Druhým tipem je koupit dárkovou kytici, která se váže k měsíci jejich narozenin. Věděli jste například, že červnovou narozeninovou květinou je růže? Podívejte se na všechny narozeninové květiny podle měsíců a zjistěte, jaká je dnešní narozeninová květina. Nezapomeňte, že při výběru dárku k narozeninám nemůžete udělat chybu - to, co vyberete, si zamiluje.

Jaké jsou narozeninové květiny podle měsíců?

Narozeninové květiny pro jednotlivé měsíce jsou následující: V lednu je to karafiát, v únoru kosatec, v březnu tulipány, narcis nebo hyacint,  v dubnu sedmikráska, v květnu třeba šeřík, v červnu růže, v červenci jsou to pivoňky, v srpnu Gladil,  slunečnice, v září astra a hortenzie, v říjnu  mák, carthamus nebo brassica, v listopadu chryzantéma, v prosinci cesmína nebo amarylis.

 

Kytice růží k narozeninám

Nabídka růží a kytice růží k narozeninám, růže vybírejte dle barvy které má oslavenec nebo vaše láska ráda, barvy růží a jejich význam najdete zde.

 

 

Trsové růže

 

 

Pokud si nevíte rady s výběrem narozeninové kytice, zavolejte nám. Naše floristky z KvětinExpres.cz Vám jistě poradí a vyberete spolu tu pravou narozeninovou kytku.

Plníme vám narozeninová přání team KvětinyExpres.cz

Při poskytování služeb nám mohou pomáhat soubory cookie. Plně respektujeme nastavení vašeho prohlížeče. Chcete-li cookie vypnout, učiňte tak ve vašem prohlížeči.

Platební metody