• +420 605 295 636

Doprava ve vybraných městech od 1000 Kč zdarma.

Moët & Chandon Brut Imperial

Moët Chandon Brut Imperial je tvořen vyváženou směsí tří odrůd vína. Jde o suché víno světle žluté barvy se zeleným nádechem tvořené směsí Chardonnay, Pinot Noir a Pinot Meunier. Vůně je jemně vinná s nástupem hroznů a květů lípy. Chuť má jemně vyváženou,

  • 1 096 Kč
+41 Kč

Dárkové balení. Barva dle sezóny.

Moët & Chandon Brut Imperial je tvořen vyváženou směsí tří odrůd vína. Postupně odhaluje elegantní a harmonické tóny a svěží zralost. Jeho jemné a vytříbené linie navozují pocit pohody a příjemného rozpoložení.

Jde o suché víno krásné žluté barvy se zelenkavými odlesky tvořené směsí Chardonnay, Pinot Noir a Pinot Meunier. Vůně je jemně vinná s nástupem hroznů a květů lípy. Aroma v sobě snoubí chuť zralého bělomasého ovoce jako jsou jablka, hrušky a bílé broskve. Do aroma se promítají také citrusové a květinové tóny (limetkový květ) a náznaky svěžích briošek a ořechů. Celková chuť je jemně vyvážená a zanechává pocit šťavnatosti. Celkový dojem umocňuje pohlazení jemných bublinek. Toto víno dodáváme chlazené. Brut Imperial je možno pít od aperitivu až po dezert.

Barva: krásně žlutá se zelenkavými odlesky
Vůně: jemně vinná s tóny hroznů a lipových květů
Chuť: plná a ovocitá s tóny jablek, hrušek, bílých broskví, citrusovými a květinovými tóny
Kam doručíme: pouze Praha

Prodej vín a destilátů pouze osobám starším 18 let.

Doporučujeme Vám také
Při poskytování služeb nám mohou pomáhat soubory cookie. Plně respektujeme nastavení vašeho prohlížeče. Chcete-li cookie vypnout, učiňte tak ve vašem prohlížeči.

Platební metody