• +420 605 295 636

Rozvoz květin ve vybraných městech od 1000 Kč zdarma.

Valdobbiadene Prosecco Superiore

Valdobbiadene Superiore Extra Dry Proseccu najdete jemné chuťové tóny jablka, zralých banánů a ananasu. Barva je harmonická a slámově žlutá.

  • 349 Kč
+298 Kč

Cavatina Premium Prosecco DOC spumante extra dry

+199 Kč

Leonidas Ballotin 100g

+199 Kč

Čokoláda Lindt Thins Negro

+569 Kč

Leonidas Dora

+479 Kč

Orchidej tmavě růžová v květináči

+329 Kč

Mionetto Prosecco Prestige D.O.C. sekt brut

Valdobbiadene Superiore Extra Dry Proseccu najdete jemné chuťové tóny jablka, zralých banánů a ananasu. Barva Valdobbiadene Prosecco Superiore je harmonická a slámově žlutá. Uzávěr je na klasický, korkový špunt. Víno je ideální jako aperitiv pro romantické, horké letní podvečery i všechny příležitosti.   Barva Prosecca Valdobbiadene Superiore Extra Dry : harmonická slámově žlutá Vůně: jemně vinná s intenzivními ovocnými tóny Chuť: tóny jablka, zralých banánů a exotického ananasu ještě umocňuje jemné perlení Servírovací teplota: 6°–7° C Obsah alkoholu: 11 %   Valdobbiadene Prosecco kombinace s pokrmy: Vhodné k rybím jídlům všeho druhu.    Ke každému vínu a proseccu přidáme váš vzkaz ZDARMA.   Rozvoz vín při nákupu nad 1000 Kč zdarma.   Doručení vín v Praze do 120 minut od objednávky   Případný vzkaz ke každému víně a květině si zvolíte v objednávkovém formuláři.   Objednejte květiny online nebo nás navštivte v naše květinářství v Praze.   Prodej vín a destilátů pouze osobám starším 18 let.

 

Doporučujeme Vám také
Při poskytování služeb nám mohou pomáhat soubory cookie. Plně respektujeme nastavení vašeho prohlížeče. Chcete-li cookie vypnout, učiňte tak ve vašem prohlížeči.

Platební metody