• +420 605 295 636

Rozvoz květin ve vybraných městech od 1000 Kč zdarma.

Podzimní věnce a aranžmá

Podzim patří mezi nejkrásnější a nejbarevnější období v roce. Zdobí se domovy, věší se věnce a vše hraje podzimními barvami oranžové.Tvořivosti a fantazii se meze nekladou!  Milujeme trend podzimních věnců, podzimních kytice a mysleli jsme si, že trocha kreativního času je perfektní způsob, jak překonat tyto dny, kdy na nás všude vyskakuje tématika covid a vše s ní spojené.

wreath-with-red-

Vyraže ven, projděte se a nasbírejte barevné listí. Vezměte si na procházku zahradnické nůžky (nebo nůžky na kuře), hledejte zajímavé tvary a textury a brzy si začnete všímat věcí, kterých jste si předtím nevšimli! Malé větvičky nebo stonky, bodláky, eryngium, plody, carthamus, šípky, dubové listí, šišky a další podzimní kytky a plody. Ve vašem okolí jsou určitě krásné živé ploty plné zajímavých stromů, travin a bobulí.

S nasbíraných věcí si poté můžete doma vyrobit krásný podzimní věnec. Základ použijte slaměný nebo polystyrénový kruh. Průměr 20cm bude určitě dostačující (k zakoupení je buďto u nás v květinářství ve Strašnicích nebo zajděte do nejbližšího hobbymarketu – OBI, BAUMAX apod). Poté již stačí nachystat tavnou pistoli a nechat upustit uzdu své fantazie. Zde se meze nekladou a je jen na Vás, jaké aranžmá si vytvoříte. Poté stačí připravit stuhu a věnec zavěsit na vstupní dveře, kde bude dominantou podzimu.

wreath-autumn

Pokud si přejete připravit podzimní věnec nebo aranžmá od nás na míru, neváhejte nás kontaktovat, naše floristky Vám připraví podzimní aranžmá dle Vašeho přání, velikosti, barevnosti apod.

 

Krásný barevný podzim ve zdraví

 

Vaše Květiny Expres

Při poskytování služeb nám mohou pomáhat soubory cookie. Plně respektujeme nastavení vašeho prohlížeče. Chcete-li cookie vypnout, učiňte tak ve vašem prohlížeči.

Platební metody