• +420 605 295 636

Rozvoz květin ve vybraných městech od 1000 Kč zdarma.

Rozvoz květin České Budějovice a okolí

Rozvoz květin České Budějovice
Potřebujete-li narychlo objednat krásnou kytici nebo dárkový set k narozeninám, výročí či jiné slavnostní události? V současné době je možné zadat objednávku na všechny tyto položky na jednom místě, a to včetně expresního doručení. Obdobně jako u jiných typů služeb, i v této oblasti nabízí objednávání produktů po internetu několik specifických výhod. Služba KvětinyExpres.cz navíc působí v rámci celé České republiky a garantuje doručování objednaného zboží ve velmi krátkém intervalu a v prvotřídní kvalitě. Na rozdíl od malých lokálních květinářství tak přichází s přidanou hodnotou v podobě pohodlného a velmi širokého výběru, zaručené kvality produktu i služby, a také možnosti doručení prakticky kamkoliv.

 

Květinářství online Květiny Expres.cz s doručením květin České Budějovice, kde zajišťujeme doručení řezaných květin, kytic a růží jak do práce a domů. V Českých Budějovicích realizujeme i smuteční kytice a smuteční věnce. V případě, že si nejste jisti, zda rozvoz květiny spadá do Jihočeského kraje, kontaktujte náš dispečink. Vybírejte květiny online v České Budějovice celoročně, bez ohledu na sezónu.

 

Nabídka služby KvětinyExpress.cz
V nabídce služby KvětinyExpres.cz naleznete celé spektrum dárkových produktů vhodných pro různé příležitosti. Přestože se služba primárně orientuje na dodávky řezaných květin, které jsou buď aranžovány v místních partnerských květinářstvích, nebo dodávány z centrálního květinářství v Praze, je možné na stránkách služby vybírat také prémiové produkty a dárkové koše, které jsou ekvivalentem řezaných květin, chcete-li darovat trvanlivější dárek, a také pokojovky. Řezané květiny jsou aranžovány nejen do kytic, ale také do boxů nebo košů, které mají krásné designové provedení, a doplnit je přáním či vzkazem v profesionálním provedení. Květiny a pokojovky lze dále kombinovat (je však možné také objednat samostatně) s dárkovými produkty zahrnujícími:
prémiovou čokoládou a kolekcemi kvalitních bonboniér
degustační koše (obvykle s vínem a pochutinami)
• kvalitními víny a proseky
• čerstvým ovocem
sety čajů
Dárková balení jsou aranžována podle příležitosti a položky do nich je možné vybírat.


Proč zvolit objednávku květin po internetu
Květiny – pokojové či řezané – je možné koupit na několika různých místech. Obvykle se vybírají osobě v květinářství či větších supermarketech, případně je seženete od pěstitelů. Nevýhodou těchto prodejců je výrazně omezený sortiment, který je jednak závislý na dodavatelích, jednak na možnostech nákupu zboží a skladování, jelikož se jedná o položky s poměrně krátkou životností, jejichž nákup je nutné optimalizovat tak, aby jich bylo nutné vyhazovat co nejméně. To je také důvod, proč menší květinářství nejsou schopna nabídnout méně tradiční květy, u nichž nemají jistotu, že se prodají. Objednávání kytic u větších subjektů tak nabízí mnohem širší výběr, který může zároveň zahrnovat sezónní či netradiční květiny. Kromě rozšířené nabídky lze další výhody objednávání květin z centrálního květinářství zahrnuje:
• objednání v krátkém intervalu, ale i na větší dobu dopředu prostřednictvím interaktivního objednávacího kalendáře
• expresní doručení ve stanovený čas, případně ve velmi krátkém čase ve vymezených oknech
• detailní katalog pro výběr vhodného produktu, který je vždy aktuální a dostupný prakticky odkudkoliv
• není potřeba fyzické návštěvy květinářství nebo obchodu s dárkovým zbožím, vše lze objednat z jednoho místa


Objednávky a doručování v Českých Budějovicích
V Jihočeském kraji fungují dodávky řezaných květů a kytic prostřednictvím místního partnerského květinářství. Jedná se především o kytice sezónních květů, jednoduché řezané květy či smuteční kytice, doručení je možné ještě v den objednávky v rámci zvoleného časového okna. Standardní větší kytice či dárkové produkty jsou doručovány do druhého dne EMS kurýrem z centrálního pracoviště v Praze. Do této kategorie spadají především kytice designové nebo květinové koše a boxy a veškeré dárkové zboží. V případě těchto položek je garantováno doručení do druhého dne na zadanou adresu. Ke každé kytici je zdarma přidáno přání, s dodaným textem. Zde je i možnost využít anonymního doručení květiny.

V případě, že si zákazník neví rady s objednáním, může se spojit telefonicky nebo prostřednictvím chatu s naším operátorem a objednávku uskutečnit ústně. Chybí-li nějaké zboží, třeba určitá barva, ihned se doplní nebo dle dohody se zákazníkem se nahradí jinou. V Našem květinářství online vybírány s maximálním důrazem na čerstvost a kvalitu. 

Na Vaše přání Vám vytvoříme jakoukoliv květinu. Platit u nás můžete online platebními kartami VISA, MasterCard, VisaElectron a Maestro, službou Pay Pal, bankovním převodem a nebo kurýrovi při převzetí.

 

Zobrazit online nabídku

 

 

Při poskytování služeb nám mohou pomáhat soubory cookie. Plně respektujeme nastavení vašeho prohlížeče. Chcete-li cookie vypnout, učiňte tak ve vašem prohlížeči.

Platební metody