• +420 605 295 636

Doprava ve vybraných městech od 1000 Kč zdarma.

Rozvoz květin České Budějovice

Rozvoz květin České Budějovice a okolí z našeho partnerského květinářství Budějovice, některé kytice posíláme z našeho květinářství Praha přes službu EMS kurýr


Květinářství online Květiny Expres.cz s rozvozem květin České Budějovice a okolí, kde zajišťujeme doručení řezaných květin, kytic a růží jak do práce a domů. V Českých Budějovicích realizujeme i smuteční kytice a smuteční věnce. V případě, že si nejste jisti, zda rozvoz květiny spadá do Jihočeského kraje, kontaktujte náš dispečink. Vybírejte květiny online v České Budějovice celoročně, bez ohledu na sezónu.

Ke květině můžete k objednávce přidat výborné víno, prosecco, značkové pralinky Leonidas a další milé dárky, které jsou milou součástí květiny a kytic, tyto objednávky květin se musejí realizovat přes květinářství v Praze a posílat službou kurýr EMS, garance doručení do 24 hodin.

Ke každé kytici je zdarma přidáno přání, s dodaným textem. Zde je i možnost využít anonymního doručení květiny.

V případě, že si zákazník neví rady s objednáním, může se spojit telefonicky nebo prostřednictvím chatu s naším operátorem a objednávku uskutečnit ústně. Chybí-li nějaké zboží, třeba určitá barva, ihned se doplní nebo dle dohody se zákazníkem se nahradí jinou. V Našem květinářství online vybírány s maximálním důrazem na čerstvost a kvalitu. 

Na Vaše přání Vám vytvoříme jakoukoliv květinu. Platit u nás můžete online platebními kartami VISA, MasterCard, VisaElectron a Maestro, službou Pay Pal, bankovním převodem a nebo kurýrovi při převzetí.

 

Zobrazit online nabídku

 

 

 
 

 

 

Při poskytování služeb nám mohou pomáhat soubory cookie. Plně respektujeme nastavení vašeho prohlížeče. Chcete-li cookie vypnout, učiňte tak ve vašem prohlížeči.

Platební metody