• +420 605 295 636

Doprava ve vybraných městech od 1000 Kč zdarma.

Rozvoz květin Karlovy Vary

Rozvoz květin Karlovy Vary a okolí z našeho partnerského květinářství v Karlových Varech, také posíláme kytice a květiny přes službu EMS kurýr z našeho květinářství v Praze.

Květinářství online Květiny Expres.cz s rozvozem květin v Karlovy Vary a okolí, kde zajišťujeme doručení řezaných květin, kytic a růží jak do práce a domů. V Karlových Varech realizujeme i smuteční kytice a smuteční věnce. V případě, že si nejste jisti, zda rozvoz květiny spadá do Karlovarského kraje, kontaktujte náš dispečink. Vybírejte on-line květiny v Karlových Varech celoročně, bez ohledu na sezónu.

Ke květině můžete k objednávce přidat výborné víno, značkové pralinky Leonidas a další milé dárky, které jsou milou součástí květiny.

Ke každé kytici je zdarma přidáno přání (kartička pro váš vzkaz) s dodaným textem. Zde je i možnost využít anonymního doručení květiny.

V Našem online květinářství vybírány s maximálním důrazem na čerstvost a kvalitu. 

Na Vaše přání Vám vytvoříme jakoukoliv květinu. Platit u nás můžete online platebními kartami VISA, MasterCard, VisaElectron a Maestro, službou Pay Pal, bankovním převodem a nebo kurýrovi při převzetí.

 

 

 

 

 

Při poskytování služeb nám mohou pomáhat soubory cookie. Plně respektujeme nastavení vašeho prohlížeče. Chcete-li cookie vypnout, učiňte tak ve vašem prohlížeči.

Platební metody