• +420 605 295 636

Rozvoz květin ve vybraných městech od 1000 Kč zdarma.

Rozvoz květin Karlovy Vary

Rozvoz květin Karlovy Vary a okolí z našeho partnerského květinářství v Karlových Varech, také posíláme kytice a květiny přes službu EMS kurýr (garance doručení do druhého dne do 14 hod) z našeho květinářství v Praze.

Květinářství Karlovy Vary s rozvozem květin, zajišťujeme doručení řezaných květin, dárkových kytic a růží. V Karlových Varech realizujeme i smuteční kytice a smuteční věnce. V případě, že si nejste jisti, zda rozvoz květiny spadá do Karlovarského kraje, kontaktujte náš dispečink. Výhoda nákup květin online je možnost nákupu 7 dnů v týdnu.

Ke květině a dárkové kytic můžete k objednávce přidat výborné víno, značkové pralinky Leonidas a další milé dárky, které jsou milou součástí květiny.

Ke každé kytici je zdarma přidáno přání (kartička pro váš vzkaz) s dodaným textem. Zde je i možnost využít anonymního doručení květiny.

V Našem květinářství vybírány s maximálním důrazem na čerstvost a kvalitu. 

Na Vaše přání Vám vytvoříme jakoukoliv květinu. Platit u nás můžete online platebními kartami VISA, MasterCard, VisaElectron a Maestro, službou Pay Pal, bankovním převodem a nebo kurýrovi při převzetí.

Doručení květin Karlovy Vary přes online květinásřtví KvětinyExpres.cz

 

 

 

 

 

Při poskytování služeb nám mohou pomáhat soubory cookie. Plně respektujeme nastavení vašeho prohlížeče. Chcete-li cookie vypnout, učiňte tak ve vašem prohlížeči.

Platební metody