• +420 605 295 636

Rozvoz květin ve vybraných městech od 1000 Kč zdarma.

Rozvoz květin Kutná Hora

Rozvoz květin Kutná Hora z našeho partnerského květinářství Kutná Hora, také posíláme kytice a květiny přes službu EMS kurýr z našeho květinářství v Praze.

KvětinyExpres.cz - online květinářství s rozvozem květin Kutná Hora, kde zajišťujeme doručení řezaných květinkytic a růží jak do práce a domů. V Kutné Hoře realizujeme i smuteční kytice a smuteční věnce. V případě, že si nejste jisti, zda rozvoz květiny spadá do Středočeského kraje, kontaktujte náš dispečink. Vybírejte online květiny v Kutné Hoře celoročně, bez ohledu na sezónu.

Ke květině můžete k objednávce přidat výborné víno, prosecco, značkové pralinky Leonidas a další milé dárky, které jsou milou součástí květiny a kytic, tyto objednávky květin se musejí realizovat přes květinářství v Praze a posílat službou kurýr EMS, garance doručení do 24 hodin. 

Ke každé kytici je zdarma přidáno přání, s dodaným textem. Zde je i možnost využít anonymního doručení květiny.

V Našem online květinářství vybírány s maximálním důrazem na čerstvost a kvalitu. 

Na Vaše přání Vám vytvoříme jakoukoliv květinu. Platit u nás můžete online platebními kartami VISA, MasterCard, VisaElectron a Maestro, službou Pay Pal, bankovním převodem a nebo kurýrovi při převzetí květiny.

[product 693,638,530,614,482,219]

  

 

 

 

Při poskytování služeb nám mohou pomáhat soubory cookie. Plně respektujeme nastavení vašeho prohlížeče. Chcete-li cookie vypnout, učiňte tak ve vašem prohlížeči.

Platební metody