• +420 605 295 636

Rozvoz květin ve vybraných městech od 1000 Kč zdarma.

Rozvoz květin Liberec a okolí

Rozvoz květin Liberec a okolí z našeho partnerského květinářství Liberec, také posíláme kytice a květiny přes službu EMS kurýr z našeho květinářství v Praze

KvětinyExpres.cz - květinářství online s rozvozem květin Liberec a okolí, kde zajišťujeme doručení řezaných květin, kytic a růží jak do práce a domů. V Liberci realizujeme i smuteční kytice a smuteční věnce na položení. V případě, že si nejste jisti, zda rozvoz květiny spadá do Libereckého kraje, kontaktujte náš dispečink. Vybírejte online květiny a kytice v Liberci celoročně, bez ohledu na sezónu. Ke každé kytici je zdarma přidáno přání, s dodaným textem. Zde je i možnost využít anonymního doručení květiny.

V Našem online květinářství vybírány s maximálním důrazem na čerstvost a kvalitu. 

V následujících městech v okolí Liberce realizujeme rozvoz květin (ostatní na dotaz):

Stráž nad Nisou, Bedřichovka, Karlov pod Ještědem, Janov nad Nisou, Světlá pod Ještědem,
Machnín, Horní Suchá, Chrastava, Nová Ves

Na Vaše přání Vám vytvoříme jakoukoliv květinu. Platit u nás můžete online platebními kartami VISA, MasterCard, VisaElectron a Maestro, službou Pay Pal, bankovním převodem a nebo kurýrovi při převzetí.

 

 

 

 

 

Při poskytování služeb nám mohou pomáhat soubory cookie. Plně respektujeme nastavení vašeho prohlížeče. Chcete-li cookie vypnout, učiňte tak ve vašem prohlížeči.

Platební metody