• +420 605 295 636

Rozvoz květin ve vybraných městech od 1000 Kč zdarma.

Rozvoz květin Ústí nad Labe a okolí

Rozvoz květin Ústí nad Labem z našeho partnerského květinářství Ústí nad labem, některé dárkové kytice a řezané květiny posíláme z našeho květinářství Praha přes službu kurýr EMS

Květinářství online Květiny Expres.cz s rozvozem květin Ústí nad Labem, kde zajišťujeme doručení řezaných květin, kytic a růží jak do práce a domů. V Ústí nad Labem realizujeme i smuteční kytice a smuteční věnce. V případě, že si nejste jisti, zda rozvoz květiny spadá do Ústeckého kraje, kontaktujte náš dispečink. Vybírejte květiny online v Ústí nad Labem celoročně, bez ohledu na sezónu.

K dárkové kytici nebo květinám můžete k objednávce přidat výborné víno, prosecco, značkové pralinky Leonidas a další milé dárky, které jsou milou součástí květiny a kytic, tyto objednávky květin se musejí realizovat přes květinářství v Praze a posílat službou kurýr EMS, garance doručení do 24 hodin.

Ke každé kytici je zdarma přidáno přání, s dodaným textem. Zde je i možnost využít anonymního doručení květiny.

V následujících městech v okolí Ústí nad Labem realizujeme rozvoz květin (ostatní na dotaz):

Krupka, Chabařovice, Trmice, Chlumec, Radejčín, Řehlovice, Velké Březno, Přestanov,

Modlany, Chuderov, Všebořice, Předlice, Koštov, Hostovice, Božtěšice, Teplice

Na Vaše přání Vám vytvoříme jakoukoliv květinu. Platit u nás můžete online platebními kartami VISA, MasterCard, VisaElectron a Maestro, službou Pay Pal, bankovním převodem a nebo kurýrovi při převzetí květiny.

 

 

 

 

Při poskytování služeb nám mohou pomáhat soubory cookie. Plně respektujeme nastavení vašeho prohlížeče. Chcete-li cookie vypnout, učiňte tak ve vašem prohlížeči.

Platební metody