• +420 605 295 636

Rozvoz květin ve vybraných městech od 1000 Kč zdarma.

Buxus neboli zimostráz

Buxus je pomalu rostoucí, stálozelená rostlina, která se vyznačuje hustým, kompaktním a aromatickým listím. Má malé, tmavě zelené listy.

  • 1 289 Kč
+49 Kč

Dárkové balení. Barva dle sezóny.

+219 Kč

Dárkové balení čajů Romantika

+1 395 Kč

Moët & Chandon Brut Imperial

+299 Kč

Leonidas Ballotin 200g

+199 Kč

Lindt Lindor 200 g

+329 Kč

Mionetto Prosecco Prestige D.O.C. sekt brut

Produkt není v této roční době dostupný.

Buxus je pomalu rostoucí, stálozelená rostlina, která se vyznačuje hustým, kompaktním a aromatickým listím. Má malé, tmavě zelené listy.

Zde je několik informací k Buxusu: Buxus se vysazuje jako okrasná rostlina v zahradách a parcích, zejména jako nízké živé ploty nebo okrasné stříhány keře. Rostlina je vhodná pro formování do různých tvarů a velikostí, a může být použita jako ozdoba pro terasy, balkony nebo vnitřní prostory. Krásná je i v truhlíku jako dekorace na vašem balkoně, terase. 

Buxus je poměrně nenáročný na péči, ale vyžaduje pravidelnou zálivku a hnojení, a také pravidelné stříhání, aby si udržel svůj tvar. Rostliny této odrůdy jsou poměrně odolné vůči škůdcům a nemocem, ale mohou být náchylné k napadení roztočů a mšic.

 

Buxus neboli zimostráz

Cena: 1225,-Kč

Výška: 60-70 cm, průměr květináče 30 cm, průměr květiny 40 cm 

Bez dekorativního obalu

Původ: Holandsko

Na objednání do 3 dnů

 

Doporučujeme Vám také
Při poskytování služeb nám mohou pomáhat soubory cookie. Plně respektujeme nastavení vašeho prohlížeče. Chcete-li cookie vypnout, učiňte tak ve vašem prohlížeči.

Platební metody