• +420 605 295 636

Rozvoz květin ve vybraných městech od 1000 Kč zdarma.

Levandule Stoechas

Levandule Stoechas je odrůda levandule původem z jižní Evropy, zejména z Francie. Tato odrůda Levandule je oblíbená pro svůj fialový květ a intenzivní vůni.

  • 299 Kč
+49 Kč

Dárkové balení. Barva dle sezóny.

+157 Kč

Raffaello 150 g

+219 Kč

Dárkové balení čajů Romantika

+594 Kč

Leonidas Dora

+214 Kč

Leonidas Ballotin 100g

+329 Kč

Mionetto Prosecco Prestige D.O.C. sekt brut

Levandule Stoechas je odrůda levandule původem z jižní Evropy, zejména z Francie, Itálie a Španělska. Tato odrůda je oblíbená pro svůj světle fialový květ a intenzivní vůni. Má mnoho přezdívek a jednou z nich je i levandule motýlková. Hodí se jako okrasná květina do Vašich záhonků nebo do keramických nádob. 

Levandule se vyznačuje malými, kulatými květy, které jsou shromážděny v hustých, kuželovitých klasech na vrcholu stonků. Levandule Stoechas je také oblíbená pro své aromaterapeutické vlastnosti. Její vůně má uklidňující účinky a může pomoci uvolnit napětí a stres. Olej z této rostliny se používá v aromaterapii a kosmetice.

Tato motýlková levandule preferuje slunná a teplá místa s dobře propustnou půdou a snáší suché a větrné podmínky. Rostlina je stálezelená a může dorůst až do výšky 60 cm. Kvete od dubna do srpna, kdy její květy přitahují mnoho druhů hmyzu, zejména včely a motýly.

Levandule Stoechas, neboli Levandule Francouzská

Cena: 249Kč 

Výška: 20 -25 cm, průměr květináče 15 cm. 

Bez dekorativního obalu

Původ: Holandsko

Zde je několik informací Francouzské levanduli: 

 

Doporučujeme Vám také
Při poskytování služeb nám mohou pomáhat soubory cookie. Plně respektujeme nastavení vašeho prohlížeče. Chcete-li cookie vypnout, učiňte tak ve vašem prohlížeči.

Platební metody