• +420 605 295 636

Rozvoz květin ve vybraných městech od 1000 Kč zdarma.

10 nejvoňavějších květin

10 nejvoňavějších květin, voňavé květy Lilie, opojná růže, uklidňující levandule a jemně vonicí pivoňka, květinářství je přírodních obchod z parfémy. Pokud se však budete řídit svým nosem, je pravděpodobné, že si vyberete kytici, která ve vás vzbudí větší obdiv a vzrušení, než kdybyste se řídili pouze zrakem. Zde vám seznámíme deseti nejvoňavějšími květinami a pro nás nejkrásnějšímí květinami, které vám vlastní parfémovou vůní dokonale provoní váš byt nebo dům, vyberte si vaší oblíbenou vůni voňavých květin.

LILIE
Květy Lilie voní opravdu silnou a opojnou vůní které vás v domácnosti zaujmout. Pokud vás její křiklavé okvětní lístky Lilie nezaujaly dostatečně, její omamná vůně vás jistě zaujme. Nedávejte Lilie blízko ovoce, feromony ovoce pomůžou květu Lilie rychle nakvést.

lilie

HYACINT
Pokud milujete vůni levandule, ale dáváte přednost něčemu méně bylinnému a více květinovému, hledejte hyacint - je podobný levanduli, ale o něco sladší, dostupná jak v květináči tak jako řezaná květina v jarních kyticích, hyacint vám krásně provoní celý byt.

hyacint

RŮŽE
Tato opojná, nadčasová, klasická vůně evokuje tradiční venkovské zahrady nebo terasy na kterých kvetou trsové růže. Výtažek z jejího esenciálního oleje najdete všude, od růžové vody až po značkové řady vůní v parfémech a další kosmetice.

ruze

LEVANDULE
Tato výrazná vůně, všeobecně známá pro své uklidňující a zklidňující vlastnosti, je dokonalým společníkem toaletního stolku v ložnici. Její dlouhotrvající květy navíc slibují, že vydrží noc co noc.

levandule


FREESIA
Jen málokterá vůně křičí "jaro" tak jako svěží vůně frézie. Lehká, ale dostatečně hluboká, aby podráždila vaše smysly, je dokonalým sezónním vonným dárkem. Frézie v květinových vazbách najdete celoročně.

frezie

ŠEŘÍK
Stejně jako kvetoucí třešně a magnólie je pohled na kvetoucí šeřík jednou z největších radostí jara. Tato krásná fialová květina je však díky své jemné a sladké vůni stále oblíbenější i v kyticích, u nás keř Šeříku kvete od začátku května.

serik

JASMÍNA
Sladce vonící drobná bílo-růžová květina, drobné bílé květy Jasmíny vyrůstají na dlouhých vlečkách. Jasmín je skvělou volbou pro voňavou kytici nebo svatební aranžmá.

jasmin


PIVOŇKA
Tyto syté květy voní stejně krásně, jako vypadají. Všimněte si však, že ne všechny vůně pivoněk byly stvořeny stejně: některé jsou opojnější než jiné. Sezóna Pivoněk je 2 měsíce v roce a to od konce dubna do začátku června. Vyhledejte odrůdu Charlie's White s velkým kulatým bílým květem a lahodnou výraznou sladkou vůní. Její olej se používá jak do parfémů, tak voňavých krémů.

pivonky


GARDENIA
Gardénie má výraznou vůni "bílých květů", díky níž je trvale oblíbenou volbou vůní parfémů. Kytice těchto krásných květů do domácnosti vnese vůni venkovní zahrady nebo terasy.

white-gardenia


TUBEROZA
Podobně jako její bílé květinové protějšky, jasmín a gardénie, i tuberóza překypuje vůní, ale má také elegantní vzhled, který z ní činí ideální květinu pro minimalistický domov nebo elegantní svatbu.

tuberose

 

Voňavé květiny od KvětinyExpres.cz

 

 

Při poskytování služeb nám mohou pomáhat soubory cookie. Plně respektujeme nastavení vašeho prohlížeče. Chcete-li cookie vypnout, učiňte tak ve vašem prohlížeči.

Platební metody