• +420 605 295 636

Doprava ve vybraných městech od 1000 Kč zdarma.

Tramín červený pozdní sběr

Tramín červený pozdní sběr vinařství Sedlák Barva je velmi čistá, zlatožlutá a viskózní. Vůně je velmi bohatá, ovocná i plně kořenitá. Voní z ní kvetoucí růže, šeřík i jemné parfémy. Chuť je plná a dlouhá s kulatým tělem. Ideálně se v ní snoubí ovoce s

  • 289 Kč

Vynikající Tramín červený pozdní sběr z proslulého Rodinného vinařství Sedlák. Chuť tohoto vína je harmonická, plná, dlouhá s kulatým tělem. Ideálně se v něm snoubí ovocné a květinové tóny s nazrálou kyselinou a medovým závěrem. Barva je jiskřivě čistá, zlatožlutá a viskózní. Potěší Vás také velmi bohatá ovocná a plně kořenitá vůně. Ve vůni tohoto vína najdete také kvetoucí růže, šeřík i jemné parfémy.

 

Kombinace s pokrmy: Víno doporučujeme k polosladkým zákuskům a krémům z čerstvých sýrů a ovoce. Můžete jej zkusit také k mexickému hovězímu s papričkami, se kterým tvoří harmonickou kombinaci.
Kam doručíme: pouze Praha

Prodej vín a destilátů pouze osobám starším 18 let.

Doporučujeme Vám také
Při poskytování služeb nám mohou pomáhat soubory cookie. Plně respektujeme nastavení vašeho prohlížeče. Chcete-li cookie vypnout, učiňte tak ve vašem prohlížeči.

Platební metody