• +420 605 295 636

Doprava ve vybraných městech od 1000 Kč zdarma.

Veltlínské zelené pozdní sběr

Veltlínské zelené pozdní sběr vinařství Sedlák Ze sklenky vystupuje bohatý a velmi výrazný ovocný buket, ve kterém najdeme limetku, ananas i medový meloun. Chuť je stejně lahodná jako buket, prolínají se zralé a sladké ovocné tóny letního i exotického o

  • 289 Kč
+41 Kč

Dárkové balení. Barva dle sezóny.

+241 Kč

Skleněná váza 25 cm

Vynikající Veltlínské zelené pozdní sběr z proslulého Rodinného vinařství Sedlák. Chuť je u tohoto vína stejně lahodná jako jeho buket. Prolínají se v ní zralé a sladké ovocné tóny letního i exotického ovoce. V dlouhém závěru můžete obdivovat minerály a příjemnou kyselinku. Barva je čirá, s krásnou jiskrou a zeleným nádechem. Ze sklenky vystupuje bohatý a velmi výrazný ovocný buket, ve kterém můžete pozorovat limetku, ananas a sladký, svěží medový meloun.

 

Kombinace s pokrmy: Víno doporučujeme k bohatým salátům obsahujícím drůbeží maso a exotické ovoce nebo ke grilovanému lilku a cuketě s olivovým olejem.
Kam doručíme: pouze Praha

Vyhrazujeme si právo nahradit zboží uvedené v katalogu zbožím podobného vzhledu, druhu, barvy a stejné nebo vyšší kvality tak, aby bylo dosaženo co největší podobnosti.

Prodej vín a destilátů pouze osobám starším 18 let.

Doporučujeme Vám také
Při poskytování služeb nám mohou pomáhat soubory cookie. Plně respektujeme nastavení vašeho prohlížeče. Chcete-li cookie vypnout, učiňte tak ve vašem prohlížeči.

Platební metody