• +420 605 295 636

Rozvoz květin ve vybraných městech od 1000 Kč zdarma.

Adventní věnec staročeský šiškový

Velký staročeský adventní věnec v tradičních Vánočních barvách. Zelený podklad tvořený chvojím je velmi vkusně nazdobený rudými svíčkami.

  • 990 Kč
Velikosti
+49 Kč

Dárkové balení. Barva dle sezóny.

+179 Kč

Leonidas Ballotin 100g

+320 Kč

Čokoládové srdce Leonidas

+165 Kč

Vánoční hvězda

+199 Kč

Lindt Lindor 200 g

+289 Kč

Mionetto Prosecco Prestige D.O.C. sekt brut

Produkt není v této roční době dostupný.

Velký staročeský adventní věnec v tradičních Vánočních barvách. Sytě zelený podklad tvořený chvojím je velmi vkusně nazdobený rudými svíčkami, které s chvojím krásně kontrastují stejně jako sytě červené bobulky. Hezkými a typickými prvky jsou také křížaly, koření, jako jsou skořice a badyán. Na Adventním věnci najdete také šišky a kousky kontrastující zeleně. Tento veselý a velmi krásný Adventní věnec vyzdobí Váš stůl, adventní interiér ať už doma nebo třeba na chalupě. Můžete ho také poslat svým milovaným jako milý předvánoční pozdrav s přáním hezkých dní.

Adventní věnec staročeský na Váš sváteční stůl, možný v různých barevných provedeních dle domluvy - fotografie je pouze pro inspiraci. 

Adventní věnec si můžete vybrat ve 3 velikostech. Malý 20cm průměr, střední 25cm průměr a velký 35cm průměr.  Na fotce je věnec v průměru 35cm. 

Na přání lze napsat do poznámek barvu svíček a další detaily. 

Ke každému Adventním věnci  přidáváme váš vzkaz ZDARMA.

Rozvoz květin a věnců při nákupu nad 1000 Kč zdarma.

Doručení květin v Praze do 120 minut od objednávky

Případný vzkaz ke každé květině a kytici si zvolíte v objednávkovém formuláři.

Objednejte květiny online nebo nás navštivte v naše květinářství v Praze.

Pokud máte jakoukoli vlastní představu o barevnosti nebo zdobení a přejete si jakoukoliv změnu, napište nám to prosím do poznámek. Rádi Vám vyhovíme a vytvoříme dekoraci podle Vašeho přání.

 

 

 

Doporučujeme Vám také
Při poskytování služeb nám mohou pomáhat soubory cookie. Plně respektujeme nastavení vašeho prohlížeče. Chcete-li cookie vypnout, učiňte tak ve vašem prohlížeči.

Platební metody