• +420 605 295 636

Doprava ve vybraných městech od 1000 Kč zdarma.

Adventní věnec sněhový M

Adventní věnec s přírodními přízdobami ve sněhových barvách. Průměr věnce 25 cm.

  • 695 Kč
+39 Kč

Dárkové balení. Barva dle sezóny.

+179 Kč

Leonidas Ballotin 100g

+379 Kč

San Simone Perlae Naonis Bianche Brut white

+529 Kč

Leonidas Dora

+165 Kč

Vánoční hvězda

+199 Kč

Lindt Lindor 200 g

Adventní věnec ve střední velikosti o průměru 25cm , pro všechny, kteří milují zasněžené Vánoce. Čtyři sněhobílé svíčky jsou obklopeny výzdobou v bílé a přírodní hnědé barvě. Nadýchané chomáčky bavlníku vypadají jako kuličky sněhu, bílá statice dodává věnečku něhu, drobné bílé kuličky v lesklém provedení zase přinášejí slavnostní nádech. Celkový dojem bílých Vánoce je umocněn dřevěnými ozdobami s bílou malbou. Věnec Vám domů přinese krásu i umocní předvánoční atmosféru. Můžete ho také poslat svým milovaným jako milý předvánoční pozdrav s přáním hezkých dní.

 

Pokud máte jakoukoli vlastní představu o barevnosti nebo zdobení a přejete si jakoukoliv změnu, napište nám to prosím do poznámek. Rádi Vám vyhovíme a vytvoříme dekoraci podle Vašeho přání.

Kdy doručíme: Podle Vámi zadaného termínu a času. Květiny Expres doručujeme standardně do 120 minut od vytvoření objednávky.

 

 

Doporučujeme Vám také
Při poskytování služeb nám mohou pomáhat soubory cookie. Plně respektujeme nastavení vašeho prohlížeče. Chcete-li cookie vypnout, učiňte tak ve vašem prohlížeči.

Platební metody