• +420 605 295 636

Rozvoz květin ve vybraných městech od 1000 Kč zdarma.

Adventní věnec sněhový

Adventní věnec pro všechny, kteří milují zasněžené Vánoce. Můžete ho také poslat svým milovaným jako předvánoční pozdrav.

  • 990 Kč
Velikosti
+49 Kč

Dárkové balení. Barva dle sezóny.

+389 Kč

San Simone Perlae Naonis Bianche Brut white

+529 Kč

Leonidas Dora

+179 Kč

Leonidas Ballotin 100g

+165 Kč

Vánoční hvězda

+199 Kč

Lindt Lindor 200 g

Produkt není v této roční době dostupný.

Adventní věnec pro všechny, kteří milují zasněžené Vánoce. Čtyři sněhobílé svíčky jsou obklopeny výzdobou v bílé a přírodní hnědé barvě. Nadýchané chomáčky bavlníku vypadají jako kuličky sněhu, bílá statice dodává Adventnímu věnci něhu, drobné bílé kuličky v lesklém provedení zase přinášejí slavnostní nádech. Celkový dojem bílých Vánoce je umocněn dřevěnými ozdobami s bílou malbou. Adventní věnec Vám domů přinese krásu i umocní předvánoční atmosféru. Můžete ho také poslat svým milovaným jako předvánoční pozdrav s přáním hezkých dní. Chvojí je čerstvé smrkové a vydrží Vám krásně dlouho voňavé.

Adventní věnec na Váš sváteční stůl, možný v různých barevných provedeních dle domluvy - fotografie je pouze pro inspiraci. 

Adventní věnec si můžete vybrat ve 3 velikostech. Malý 20cm průměr, střední 25cm průměr a velký 35cm průměr.  Na fotce je věnec v průměru 35cm. 

Na přání lze napsat do poznámek barvu svíček a další detaily. 

Ke každému Adventním věnci  přidáváme váš vzkaz ZDARMA.

Rozvoz květin a věnců při nákupu nad 1000 Kč zdarma.

Doručení květin v Praze do 120 minut od objednávky

Případný vzkaz ke každé květině a kytici si zvolíte v objednávkovém formuláři.

Objednejte květiny online nebo nás navštivte v naše květinářství v Praze.

Pokud máte jakoukoli vlastní představu o barevnosti nebo zdobení a přejete si jakoukoliv změnu, napište nám to prosím do poznámek. Rádi Vám vyhovíme a vytvoříme dekoraci podle Vašeho přání.

 

 

 

 

 

Doporučujeme Vám také
Při poskytování služeb nám mohou pomáhat soubory cookie. Plně respektujeme nastavení vašeho prohlížeče. Chcete-li cookie vypnout, učiňte tak ve vašem prohlížeči.

Platební metody