• +420 605 295 636

Rozvoz květin ve vybraných městech od 1000 Kč zdarma.

Adventní věnec sněhový M

Adventní věnec ve střední velikosti o průměru 25cm , pro všechny, kteří milují zasněžené Vánoce. Čtyři sněhobílé svíčky jsou obklopeny výzdobou v bílém.

  • 695 Kč
+39 Kč

Dárkové balení. Barva dle sezóny.

+379 Kč

San Simone Perlae Naonis Bianche Brut white

+529 Kč

Leonidas Dora

+179 Kč

Leonidas Ballotin 100g

+165 Kč

Vánoční hvězda

+199 Kč

Lindt Lindor 200 g

Produkt není v této roční době dostupný.

Adventní věnec ve střední velikosti o průměru 25cm, pro všechny, kteří milují zasněžené Vánoce. Čtyři sněhobílé svíčky jsou obklopeny výzdobou v bílé a přírodní hnědé barvě. Nadýchané chomáčky bavlníku vypadají jako kuličky sněhu, bílá statice dodává Adventnímu věnci něhu, drobné bílé kuličky v lesklém provedení zase přinášejí slavnostní nádech. Celkový dojem bílých Vánoce je umocněn dřevěnými ozdobami s bílou malbou. Adventní věnec Vám domů přinese krásu i umocní předvánoční atmosféru. Můžete ho také poslat svým milovaným jako milý předvánoční pozdrav s přáním hezkých dní.

Pokud máte jakoukoli vlastní představu o barevnosti nebo zdobení a přejete si jakoukoliv změnu, napište nám to prosím do poznámek. Rádi Vám vyhovíme a vytvoříme dekoraci podle Vašeho přání.

Kdy doručíme: Podle Vámi zadaného termínu a času. Květiny Expres doručujeme standardně do 120 minut od vytvoření objednávky.

 

 

Doporučujeme Vám také
Při poskytování služeb nám mohou pomáhat soubory cookie. Plně respektujeme nastavení vašeho prohlížeče. Chcete-li cookie vypnout, učiňte tak ve vašem prohlížeči.

Platební metody