• +420 605 295 636

Doprava ve vybraných městech od 1000 Kč zdarma.

Adventní věnec měděný S

Velký staročeský adventní věnec v tradičních Vánočních barvách o průměru o 30cm. Zelený podklad tvořený chvojím je velmi vkusně nazdobený rudými svíčkami.

  • 595 Kč
+39 Kč

Dárkové balení. Barva dle sezóny.

+149 Kč

Raffaello 150g

+529 Kč

Leonidas Dora

+189 Kč

Čokoláda Lindt Thins Negro

+165 Kč

Vánoční hvězda

+269 Kč

Mionetto Prosecco Prestige D.O.C. sekt brut

Produkt není v této roční době dostupný.

Velký staročeský adventní věnec v tradičních Vánočních barvách o průměru o 30cm. Sytě zelený podklad tvořený chvojím je velmi vkusně nazdobený rudými svíčkami, které s chvojím krásně kontrastují stejně jako sytě červené bobulky. Hezkými a typickými prvky jsou také křížaly, koření, jako jsou skořice a badyán. Na adventním věnci najdete také šišky a kousky kontrastující zeleně. Tento veselý a velmi krásný adventní věnec vyzdobí Váš stůl, adventní interiér ať už doma nebo třeba na chalupě. Můžete ho také poslat svým milovaným jako milý předvánoční pozdrav s přáním hezkých dní.

Pokud máte jakoukoli vlastní představu o barevnosti nebo zdobení a přejete si jakoukoliv změnu, napište nám to prosím do poznámek. Rádi Vám vyhovíme a vytvoříme dekoraci podle Vašeho přání.

Ke každému adventnímu věnci  přidáváme vzkaz ZDARMA

Doručení květin v Praze do 120 minut od objednávky

Rozvoz květin při nákupu nad 1000 Kč zdarma.

Případný vzkaz ke každé květině a kytici si zvolíte v objednávkovém formuláři.

Objednejte květiny online nebo nás navštivte v naše květinářství v Praze.

 

 

Doporučujeme Vám také
Při poskytování služeb nám mohou pomáhat soubory cookie. Plně respektujeme nastavení vašeho prohlížeče. Chcete-li cookie vypnout, učiňte tak ve vašem prohlížeči.

Platební metody