• +420 605 295 636

Rozvoz květin ve vybraných městech od 1000 Kč zdarma.

Růže

Růže všech barev a délky, růže nakupujeme od pěstitelů z Holandska a Ekvádoru. V naší nabídce najdete růže v nejlepší kvalitě, z těchto velkokvětých růží si můžete poskládat kytici růží dle vašeho počtu, růže k narozeninám pro vaše blízké, růže dle počtu květů. Kategorii růže online pořád aktualizujeme a přidáváme nové kytice z růží a růže. Nejlevnější růže, ale přesto krásné růže jsou Metory Lane  cena růže od 49 Kč, jedná se o kvalitní fialová růže v od 50 do 60 cm délky stonku.

Barvy růží: světle červené růže Freedom, tmavě červené růže Explorer, nebo růže syté červené barvy se sametovými okvětními lístky Red Naomi. Růžové růže v té nejkrásnější růžové barvě, růžová růže Adél, plnokvěté bílé růže Avalanche nebo sněhově bílé růže White Naomi, v naší nabídce růží jsou i oranžové růže Mario, Mario Clare a fialové růže Dolceto. Rozvoz růží při nákupu nad 1000 Kč zdarma, prodej růží realizujeme po celý rok.

Nevybrali jste si z naší nabídky růží a kytic růží, pošlete nám vaší poptávku růže na objednávku

Vyznej lásku růžemi team KvětinyExpres.cz

 

Při poskytování služeb nám mohou pomáhat soubory cookie. Plně respektujeme nastavení vašeho prohlížeče. Chcete-li cookie vypnout, učiňte tak ve vašem prohlížeči.

Platební metody