• +420 605 295 636

Rozvoz květin ve vybraných městech od 1000 Kč zdarma.

Růže

Růže všech barev a délky, růže nakupujeme od pěstitelů z Holandska a Ekvádoru 2x v týdnu. V naší nabídce najdete růže v nejlepší kvalitě, z těchto velkokvětých růží si můžete poskládat kytici růží dle vašeho počtu, růže k narozeninám pro vaše blízké, růže dle počtu květů. Kategorii růže online pořád aktualizujeme a přidáváme nové kytice z růží a růže. Nejlevnější růže, ale přesto krásné růže jsou Metory Lane  cena růže od 49 Kč, jedná se o kvalitní fialová růže v od 50 do 60 cm délky stonku.

Barvy růží: červené růže Freedom, tmavě červené růže Explorer, nebo růže syté červené barvy se sametovými okvětními lístky Red Naomi. Růžové růže v té nejkrásnější růžové barvě, růžová růže Adél, plnokvěté bílé růže Avalanche nebo bílé růže White Naomi, v naší nabídce růží jsou i oranžové růže Mario, Mario Clare a fialové růže Dolceto. Prodej růží realizujeme po celý rok, růže dle vašeho počtu květů, vazby kytic růží, trsové růže. 

Nevybrali jste si z naší nabídky růží a kytic růží, pošlete nám vaší poptávku růže na objednávku

Vyznej lásku růžemi team KvětinyExpres.cz, rozvoz růží při nákupu nad 1000 Kč zdarma.

 

Při poskytování služeb nám mohou pomáhat soubory cookie. Plně respektujeme nastavení vašeho prohlížeče. Chcete-li cookie vypnout, učiňte tak ve vašem prohlížeči.

Platební metody